לימודי תיקשור - מיכל רון, פסיכולוגיה אלטרנטיבית

מה זה תקשור

תקשור היא טכניקה של תקשורת. כמו שטלפון זה טכניקה של תקשורת, או שנייד היא טכניקה של תקשורת.
סבא שלי, שנולד בשנת 1899, הלך פעם ברחוב עם אחי. אחי שם לו את האוזניה באוזן ונתן לו לדבר בנייד עם סבתא, והיה לו קשה להאמין איך זה יכול להיות – שהוא הולך ברחוב, לא מחובר בחוט לשום דבר, ויכול לדבר עם סבתא (:
באותו האופן גם תקשור היא צורת תקשורת שנראית לנו לפעמים כמו נס או פלא, אבל בעצם – גם לה יש הסבר והגיון, וגם אותה אפשר ללמוד.
 

לימודי תקשור – למה כדאי לך ללמוד תקשור

לימודי תקשור מאפשרים לך גישה ישירה למידע טוב יותר.
אם תדעי מה יהיו שערי המניות בשבוע הקרוב תוכלי לעשות הרבה כסף.
אם תדעי איזה בחור יהיה הכי טוב עבורך תוכלי לבנות לעצמך חיים טובים.
אם תדעי איך לפעול בכל מצב תוכלי להצליח תמיד.
ללמוד תקשור מתוך מחוייבות לטוב העליון של כולם יאפשר לך לקבל מידע מישויות שיש להן פרספקטיבה גבוהה ורחבה יותר, ולכן יפתחו בפניך אפשרויות חדשות וטובות יותר, עבורך ועבור כולן. 
 

לימודי תקשור עם ישויות של אור

אפשר ללמוד תקשור עם ישויות שונות – הנשמה שלך, ה', נשמות אחרות – של אנשים שחיו וגם של אנשים שעדיין חיים, וגם עם ישויות שאין להן גוף כמו מלאכים. אפשר גם לתקשר עם ישויות שאינן ישויות של אור, אבל לדעתי – ממש כדאי לוותר על זה, גם אם לכאורה בטווח הקרוב תקשור כזה מבטיח לנו רווחים גבוהים יותר ופחות עבודה בטווח הקצר.
למה? כי בטווח הארוך תקשור שכזה עלול להכניס אותנו לצרות, כפי שקרה למלך מקבת במחזה של שייקספיר: המכשפות תקשרו עבורו מידע נכון ומהימן, מידע שמאוד התאים לו, אבל לא היה זה מידע מלא. לא היה מדובר בתקשור של האמת, כל האמת, ורק האמת, אלא במה שהמלך רצה לשמוע, ובסופו של דבר המידע הזה, גם אם היה נכון בשעתו, לא הובן כהלכה והמיט על המלך אסון.
לכן, תמיד עדיף לתקשר אך ורק עם ישויות שמחויבות לטוב העליון של כולם, וגם להצהיר על כך בצורה מפורשת. תקשור כזה מבטיח לנו לקבל תמיד את המידע הטוב ביותר עבורינו לטווח הכי רחוק.
 
אם ברצונך לדעת עוד על לימודי תקשור מוזמנת
ליצור איתי קשר
 
©מיכל רון, אפריל 2014

 

מאמרים קשורים: 

הצהרה: יש לראות את הכתוב באתר זה כהמלצה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מסוג כלשהו.

WhatsApp icon by Icons8